Це більше справа смаку. Комусь заходить, особливо в теплу пору, бо дає відчуття свіжості. Але є люди, яких це дратує, бо відчуття занадто різке. Я б радив почати з чогось помірного, а не одразу брати максимально 'льодяний' варіант
Це більше справа смаку. Комусь заходить, особливо в теплу пору, бо дає відчуття свіжості. Але є люди, яких це дратує, бо відчуття занадто різке. Я б радив почати з чогось помірного, а не одразу брати максимально 'льодяний' варіант
Я якраз тестував https://smoke.com.ua/elektronnu-sugaretu-elf-bar-ice-king-30000-zatyazhok. Там холод відчувається, але не критично, приємний такий ефект. Не скажу, що це маст-хев для всіх, але якщо любиш щось освіжаюче — може зайти. Головне не очікувати, що це буде як лід у горлі, бо там все м’якше і дотого ж холодок можна регулювати - це дуже зручно.